Voormalige bestuursleden

Voormalige bestuursleden van de Vereniging Oud Vriezenveen:
Ere-leden
  • G. (Gerhard) Roelofs
  • Gerhard werd tijdens de algemene ledenvergadering van 2 april 1979 benoemd als ere-lid van de Vereniging Oud Vriezenveen, na een bestuurslidmaatschap van ruim 29 jaar.
  • H.W. (H.) Tilanus
  • Werd in 1959 benoemd als ere-lid.
    Voorzitters
  • J.H. (Jan) Nijkamp
  • 10 november 2003 t/m 26 februari 2008
  • G.J. (Truus) Jansen-Bramer
  • 28 mei 1979 t/m 10 november 2003
  • Jan Webbink
  • t/m 28 mei 1979
  • H.W.K. (Henri) Ridder Huyssen van Kattendyke
  • H.W. (Hugo) Tilanus
  • Secretarissen
  • A.J. (André) Idzinga
  • 10 november 2003 t/m 8 juni 2009
  • J.H. (Jan) Nijkamp
  • 1 juni 2002 t/m 10 november 2003
  • H. (Herman) Stegeman
  • 14 november 1995 t/m 1 juni 2002
  • G. (Gerhard) Webbink
  • 15 januari 1991 t/m 14-11-1995
  • P.L. (L.) Bom
  • 4 augustus 1976 t/m 15 januari 1991
  • H.W.K. (Henri) Ridder Huyssen van Kattendyke
  • Penningmeesters
  • F. (Freddy) Voerknecht
  • 1 juni 2002 t/m 10 november 2008
  • G. (Gerhard) Webbink
  • 14 november 1995 t/m 1 juni 2002
  • J. (Hans) Fokke
  • 19 augustus 1980 t/m 14 november 1995
  • W. (W.) Holtman
  • 13 oktober 1977 t/m 19 augustus 1980
  • J. Roelofs
  • t/m 13 oktober 1977
  • B. (B.) Kobes
  • Bestuursleden
  • G. (Guus) Tijhof
  • 02-04-1979 t/m 26 april 2007
  • J. (Jan) Niphuis
  • 25-04-1984 t/m 26 april 2007
  • H.J. (Mini) Bramer-Jansen
  • 05-04-1993 t/m 26 april 2007
  • H. (Hessel) Boonstra
  • 03-04-2006 t/m 26 april 2007
  • G.J. (Truus) Jansen-Bramer
  • voor 1976 t/m 13 maart 2005
  • H. (Herman) Stegeman
  • 17 maart 1978 t/m 1 juni 2002
  • J. Roelofs
  • t/m 13 oktober 1977
  • J. (Hans) Fokke
  • 19 augustus 1980 t/m 14 november 1995
  • W. (W.) Holtman
  • 19 februari 1976 t/m 19 augustus 1980
  • G. (Gerhard) Webbink
  • 13 februari 1986 t/m 1 juni 2002
  • H.G.W. (Herman) Stegeman
  • 14 april 1977 t/m 13 februari 1986
  • Jan Webbink
  • 21 januari 1972 t/m 30 september 1979
  • H.W.K. (H.) Ridder Huyssen van Kattendyke
  • 29 augustus 1949 t/m 1971/1972
  • J.W. (J.) Lamberts-van 't Spijker
  • ca. 1952 t/m 27 april 1993 (afgetreden in 1971)
  • F.D. (F.) Boswinkel
  • 15 januari 1991 t/m 20 augustus 2003
  • P.L. (L.) Bom
  • voor 1976 t/m 15 januari 1991
  • H.L. (H.) Jaspers Faijer
  • ca. 1975 t/m 13 juni 1983
  • G. (Gerhard) Roelofs
  • 29 augustus 1949 t/m 2 april 1979
  • J.W. (J.) Velner
  • 1962
  • H. (H.) Hofkamp
  • 1953/1959
  • Berend (Berend) Kobes
  • 1959
  • Herman (Herman) Jansen
  • 29 augustus 1949 t/m 27 mei 1965
  • Gerhardus Albertus (G.) Strootker
  • 29 augustus 1949 tot zeker 1967
  • J. (J.) Wiltvank
  • Zeker van 1953 tot 1962
  • H.J. Winkel
  • 1962
  • A. Tijhof
  • 1961/1962
    Comments